חיתוך בלייזר למתכת, פח, אלומיניום, נירוסטה וברזל בס.ר.י

חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר למתכת, פח, אלומיניום, נירוסטה וברזל בס.ר.י

חיתוך בלייזר

Play Video about מכונות חיתוך בלייזר למתכות

ס.ר.י מתכות - מובילים בחיתוך בלייזר

חברת ס.ר.י מתכות מתמחה ומובילה בחיתוך בלייזר ומציעה מגוון פתרונות ללקוחות שונים באיכות וברמת דיוק גבוהה.

לחברה 2 מכונות לחיתוך בלייזר כולל מגדל פחים לטעינה ופריקה אוטומטית .

מידות חיתוך מקסימליות –mm 1500  X 3000 

סוג מתכתעובי מקסימלי
ברזל25 מ"מ
נירוסטה 8 מ"מ
אלומיניום8 מ"מ
תוכן עניינים

מה זה חיתוך לייזר?

קרן לייזר מאפשרת לבצע חיתוך מדויק על גבי סוגים שונים של חומרי גלם. כפועל יוצא מכך, טכנולוגיית חיתוך הלייזר היא מהנפוצות ביותר בתעשייה המודרנית.

מה ניתן לייצר בעזרת חיתוך בלייזר?

חיתוך בלייזר נועד בעיקר על מנת לייצר לוחות שטוחים. בזכות האפשרות לשמור על מרחק קבוע מהעדשה, ניתן לייצר סוגים שונים של לוחות שטוחים ולנצל את התכונות של חומרי גלם מגוונים.

מכונה לחיתוך מתכת בלייזר
דיסק של מכונת חיתוך מתכות בלייזר

אילו חומרים אפשר לחתוך בלייזר?

היכרות עם החומרים שאותם אפשר לחתוך בלייזר היא בדרך כלל הצעד הראשון בתהליך הייצור. במסגרת התהליך הזה, צריך להכיר את ההבדל בין כמה אפשרויות חיתוך בלייזר של חומרי גלם נפוצים. בס.ר.י מתכות ניתן לבצע חיתוך פח בלייזר (חיתוך אלומיניום בלייזר, חיתוך נירוסטה בלייזר וחיתוך ברזל בלייזר).

חיתוך מתכת בלייזר

מתכת היא חומר גלם שכיח בתעשייה הקלה והכבדה. באמצעות חיתוך מתכת בלייזר ניתן לספק פתרונות לתעשייה ולשמור על התכונות של חומר הגלם המקורי.

חיתוך ברזל בלייזר

קרן לייזר מאפשרת לחתוך בצורה מדויקת גם משטחי ברזל בגדלים ובעוביים שונים. בנוסף, חיתוך ברזל בלייזר מסייע ליצירת קונסטרוקציות שלמות לפי מידות.

חיתוך ברזל מגולוון בלייזר

המטרה של חיתוך ברזל מגולוון בלייזר היא ליהנות מהחוזק של הברזל מצד אחד, אך גם מהיתרונות של הגלוון ועמידות בפני קורוזיה מצד שני. חיתוך ברזל מגולוון משולב בתעשייה ומתאים לקבלני ייצור, בניין ועוד.

חיתוך ברזל מגולוון בלייזר

נירוסטה, או בעברית פלדת אל חלד, היא מתכת עמידה בפני חלודה וקורוזיה. חיתוך הנירוסטה מתבצע באמצעות שימוש בגז חנקן, המאפשר חיתוך נקי של חומר הגלם.

מכונת לייזר לחיתוך מתכת, ברזל בפעולה

עד איזה עובי ניתן לבצע חיתוך בלייזר?

העובי המקסימלי של חיתוך בלייזר נקבע לפי עוצמת קרן הלייזר וטווח המיקוד שלה. כך למשל ניתן לחתוך עץ או פרספקס בעוביים שונים.

חיתוך פח בלייזר

כאשר מבצעים חיתוך פח, חיתוך אלומיניום, חיתוך נירוסטה או חיתוך ברזל בלייזר, אין מגבלה לצורות שניתן ליצור בתהליך החיתך.

מתי כדאי להשתמש בשיטת חיתוך בלייזר?

כדאי להשתמש בשיטת חיתוך בלייזר כאשר מבקשים ליצור חיתוך מדוייק בצורות שונות, פשוטות או מורכבות. כמו כן, זו שיטת ייצור מומלצת כאשר צריך להגיע לחתך דק מאוד, בתהליך אוטומטי וללא קצוות חדים.

איך מתבצע חיתוך בלייזר?

חיתוך בלייזר מתבצע על ידי מיקוד קרן הלייזר בעלת הספק גבוה על פני החומר המיועד לחיתוך. בנוסף, משתמשים במחשב כדי לקבוע את הפרמטרים השונים לתנועות הצירים לחיתוך הנדרש.

חיתוך פח בלייזר
חיתוך לייזר אלומיניום

הצרכנים העיקריים

חיתוך בלייזר נועד על מנת לספק פתרונות לצרכנים מתחומי תעשייה, אלקטרוניקה ובנייה. מלבד גופים גדולים, ניתן לתאם פרויקטים של חיתוך בלייזר גם לבעלי עסקים קטנים או אפילו לקוחות פרטיים.

רמת גימור גבוהה

חיתוך בלייזר מבטיח רמת גימור גבוהה. למעשה, רמת הגימור של החיתוך בלייזר היא מהגבוהות ביותר בתחום עיבוד הפח.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

הטכנולוגיה

כשדנים בחיתוך בלייזר, ניתן למצוא 2 טכולוגיות מרכזיות. האחת – חיתוך CO2  וחיתוך פייבר.

השיטה החדשה ביותר לחיתוך בלייזר היא שיטת הפייבר, באמצעותה אנו מקבלים חיסכון בצריכת החשמל, והגדלת תפוקת החיתוך מעל לפי 3 עד 4 מתפוקת החיתוך בטכנולוגיית  CO2 בהתאם לעובי החומר.

מכונות לחיתוך בלייזר

מכונות חיתוך בלייזר מאפשרות לבצע חיתוך וצריכה במגוון תחומי תעשייה ועסקים קטנים. עם זאת, יש הבדל בין 2 תצורות מרכזיות: מכונה שבה החומר זז במקביל לתזוזת ראש הלייזר, ומכונה בה החומר נייח ורק ראש הלייזר הוא זה שנע.

 

חיתוך בלייזר מחירים

הגורמים העיקריים המשפיעים על מחירים ועלויות של חיתוך בלייזר הם חומרי הגלם (נירוסטה, אלומיניום, ברזל וכו'), העובי המבוקש ודרישות הלקוחות.

חיתוך נירוסטה בלייזר
בקר מכונות חיתוך לייזר מתכות, ברזל, אלומיניום ונירוסטה
מכונות חיתוך בלייזר מתכת, פח, אלומיניום, נירוסטה וברזל בס.ר.י

למה אנחנו?

כדאי לבחור במומחים של חברת ס.ר.י מתכות ולמקד את כל השירותים הרלוונטיים תחת קורת גג אחת. מלבד התמחות בלייזר, אנו מציעים פתרונות עיבוד שבבי CNC מתקדמים, עיבוד פח (כיפוף פחים, ערגול פחים, ליטוש פח, ניקוב פח), זיווד וריתוך ונחסוך עבורך זמן והוצאות. מעבר לכך, יש לנו את הציוד, המכונות וחומרי הגלם הטובים בעולם לפרויקטים של חיתוך בלייזר.

שאלות ותשובות בנושא חיתוך מתכות בלייזר

חיתוך מתכת באמצעות לייזר הוא תהליך ייצור המשתמש בקרן לייזר חזקה כדי לחתוך לוחות מתכת. קרן הלייזר ממוקדת לנקודה מדוייקת וזזה לאורך פני המתכת, ממיסה ומאדים את החומר כדי ליצור את הצורה הרצויה.

רוב המתכות ניתנות לחיתוך באמצעות לייזר, כולל ברזל, נירוסטה ואלומיניום. עובי המתכת שניתן לחתוך תלוי בכוח הלייזר ובמאפייני השקיפות של החומר.

חיתוך מתכת באמצעות לייזר מציע מספר יתרונות על פני שיטות חיתוך מסורתיות אחרות. הוא מספק רמה גבוהה של דיוק, מייצר קצוות נקיים ומאפשר חיתוך צורות מורכבות בקלות. חיתוך מתכת באמצעות לייזר גם מציע מהירות חיתוך גבוהה ועלות הפעלה נמוכה.

חיתוך מתכת בלייזר בשימוש נרחב בתעשיות שונות כולל רכב, תעופה וחלל, אדריכלות ואלקטרוניקה. יישומים נפוצים כוללים חיתוך חלקי מתכת למכונות, ייצור מסכי מתכת דקורטיביים, יצירת שלטי מתכת ולוגו, וייצור רכיבי מתכת למכשירים אלקטרוניים.

מגבלה אחת של חיתוך לייזר מתכת היא שייתכן שהיא לא מתאימה לחומרים בעלי בעלי מדדים עבים מאוד. 

בבחירת ספק שירות בתחום, חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו הניסיון והמוניטין של הספק, הציוד והיכולות שלו, החומרים איתם הוא יכול לעבוד, זמן האספקה ​​שלהם והתמחור שלהם. בנוסף, ייתכן שתרצו לשקול אם הספק מציע תמיכה בתכנון והנדסה.