ליטוש פח במפעל ס.ר.י

ליטוש פחים

ליטוש פח במפעל ס.ר.י

ליטוש פחים

מכונת ליטוש פחים בעבודה

ס.ר.י מתכות - מובילים בליטוש פחים

חברת ס.ר.י מתכות מתמחה ומובילה בעולם עיבוד הפח, מספקת שירותים של ליטוש פח / ליטוש מתכת ומזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. אנו מרכזים את כל עבודות עיבוד הפח  תחת קורת גג אחת ומעניקים ללקוחותינו שירותים מקצה לקצה.

לס.ר.י מתכות מכונה לליטוש פח ברוחב 1,100 מ"מ, 3 תחנות כולל שבירת פינות חדות ושולחן ואקום. לחברה צוות מיומן המעניק לכל מוצר את הליטוש הסופי ברמת גימור גבוהה ואיכותית.

 

יחד איתנו, יהיה לך קל, נוח ומשתלם ליהנות מכל יתרונות עיבוד הפח שאנו בס.ר.י מתכות יכולים להעניק לך. במידת הצורך נעמיד לשירותך את אחד מאנשי הצוות שלנו שיתמוך בתכנון ובביצוע הפרויקט שלך במקצועיות וביעילות המירבית, וילווה אותך עד לסיום הפרויקט.

תוכן עניינים

מהו ליטוש פח

ליטוש היא פעולת גימור הגורמת ליצירת טקסטורה אחידה של פני השטח. הדרך הנפוצה להשגת הגימור היא בדרך כלל באמצעות ליטוש / שפשוף פני השטח עם רפידה העשויה מגרגירים של חומר קשה.

השיטות לליטוש פח

השיטה העיקרית לליטוש פח היא הלבשת סרט ליטוש מחוספס על דיסקה מסתובבת. חספוס המשטח נקבע בדרך כלל על פי החומר אותו מבקשים ללטש.

כשמדובר בליטוש פח משתמשים בדרך כלל בסרט ליטוש המצופה בגרגירים בגדלים שונים. ככל שגודל הגרגיר גדול יותר, כך הליטוש יהיה גס יותר, ולהיפך. כשמתעסקים בליטוש פח, המטרה היא ליצור טקסטורה אחידה של "שריטות" לאורך יחידת הפח המלוטשת.

אנו בס.ר.י מתכות משתמשים בשתי שיטות עיקריות של ליטוש.

השיטה האחת – הידנית – באמצעות עובד מקצועי המלטש את המוצר באופן ידני, וזאת כאשר יש צורך בתיקוני ליטוש קלים.

השיטה השניה והעיקרית בה אנו משתמשים היא שיטת הליטוש הממוכנת – באמצעות מכונת ליטוש, כאשר מצידה האחד אנו מזינים את המוצר, ומקבלים אותו לאחר ליטוש אחיד וגימור טקסטורה אחיד ואיכותי בצידו השני.

עובד במפעל ס.ר.י מלטש פחים
תוצרים אחרי תהליך ליטוש פח
חתיכות פח שעבור תהליך ליטוש

קצת על מכונות ליטוש פח הקיימות בשוק

בשוק קיימים סוגים שונים של מלטשות, המתאימים לסוגי חומרים שונים הנדרשים לליטוש.

מלטשת סרט – מלטשה זו משתמשת בסרט ליטוש עגול הנמתח בין שני גלילים ופועלת במהירות גבוהה. סרט הליטוש יגיע במידות וגדלים שונים ויהיה מותאם למוצר המלוטש.

מלטשה רוטטת – מלטשה המשתמשת בנייר שיוף שטוח המוצמד לחלקה התחתון ונע לפי רטט בעוצמות שונות. מיועדת לליטוש עדין עד גס. נדרשת מיומנות בשימוש בה, על מנת להימנע מהותרת סימני שריטה על גבי המוצר המלוטש.

מלטשה אקסצנטרית – מלטשה בעלת משטח ליטוש עגול הנעה במספר כיוונים במהלך הליטוש, ומשתמשת גם ברטט. נייר הליטוש המוצמד אליה נע בשני כיוונים ורוטט תוך כדי עבודה, דבר המאפשר יכולת גימור גבוהה, ומייצר אפקט ליטוש מזוויות שונות.

אין אנו מתיימרים להציג כאן את מכלול פתרונות מכונות ליטוש הפח הקיימות בשוק, שכן הצגנו כאן רק רשימה חלקית.

משחות ליטוש פח

כאשר מבקשים לבצע הברקה של נירוסטה, יש להשתמש בדרך כלל במשחות ליטוש. בשוק קיימים סוגים שונים של משחות, המעניקות גימורים שונים למוצר המלוטש.

עולם משחות הליטוש הוא נרחב ומכיל בין היתר משחות ליטוש מסוגים שונים, כגון משחות ליטוש יהלום, סיליקון, אלומיניום, סריום, כשכל אחת ממשחות הליטוש מגיעה במספר גדלים של  גרגירים, המותאם לסוג הליטוש הנדרש.

בנוסף ניתן למצוא משחות ליטוש קשות לעבודה עם גלגלי ליטוש המותאמות לליטוש פח, ליטוש מתכת וליטוש נירוסטה, ומשחות קשות המותאמות למוצרי פח צבועים.

עובד במפעל עם אוזניות נגד הרעש מלטש פחים
דוגמאות לליטוש פחים
מפעל ס.ר.י מתכות בקרית מלאכי

למה אנחנו?

כבר בימיה הראשונים של ס.ר.י. מתכות, לאחר הקמתה בשנת 1989 והתחלת פעילותה בעולם השירותים הטכנולוגיים המתקדמים לתעשיות שונות, היא שמה כנר לרגליה את תודעת השירות ואספקת מוצרים איכותיים במקום הראשון.

אנו בס.ר.י מתכות מעניקים סל שירותים שלם לתחום עיבוד הפח. ניתן למצוא אצלנו פתרונות זיווד ושירותי  ערגול, ליטוש, חיתוך, כיפוף וניקוב פח. כאשר לקוחותינו מגיעים אלינו, הם מקבלים מאיתנו מטריה רחבה של שירותים המאפשרים להם להשאיר את הפרויקט שלהם בידינו הנאמנות ולקבל את המוצר הסופי עם סיומו.

אנו בס.ר.י מתכות מעניקים ייעוץ ושירות מקצועי הנעשה באמצעות מכשור משוכלל ובטכנולוגיית CNC ועם צוות מקצועי ומיומן.

הצוות המיומן של סרי מתכות, פועל במרץ ובמקצועיות על מנת לשרת את הלקוחות ואת צרכיהם האישיים בתכנון ובהתאמת השירות המבוקש.

לחברה יש מכונות חיתוך לייזר, מכונות לנעיצת קשיחים בפח, מכונות לריתוך וליטוש פח, גיליוטינות ומכונות נוספות לחיתוך ברזל, אלומיניום ונירוסטה שמסייעות למפעלים רבים לפתרונות שונים.