מפעל ס.ר.י מתכות - ניקוב פח CNC

ניקוב פח – CNC

מפעל ס.ר.י מתכות - ניקוב פח CNC

ניקוב פח – CNC

עובד שמפעיל מכונות ניקוב פח CNC

ניקוב פח CNC בס.ר.י מתכות

חברת ס.ר.י מתכות מתמחה ומובילה בניקוב פח בטכנולוגיית CNC. המשמעות היא שליטה מלאה בכל תהליך הניקוב, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמבוססת על בקר ממוחשב.

מכונת ניקוב פח CNC שלנו

לחברתנו מכונת ניקוב CNC  מסוג   TRUMPF 5000 , גודל שולחן של 3,000X1,500 מ"מ, עם כושר ניקוב של 25 טון, ומידות פח מקסימליות 4,000X1,500 מ"מ.

מכונות ניקוב הפח שלנו מאפשרות לבצע ניקוב בצורות כמו מרובעים, עיגולים, אובליים ועוד. בגלל גודל השולחן, ניתן להתמודד עם מידות   פח  גדולים ולבצע את הניקוב בתוך זמן קצר.

תוכן עניינים

מה ההבדל בניקוב פח בשיטה רגילה לבין טכנולוגיית CNC?

ניקוב פח בשיטה רגילה מבוסס על עבודה ידנית. לעומת זאת, טכנולוגיית CNC מושתתת על הפעלת  בקר ממוחשב שמתוכנת לקבל קלט בשפת הוראות ממוחשבת.

בניגוד לניקוב בשיטה הרגילה שמחייב הקצאת כוח אדם והוא לעיתים גם איטי וגם אינו מדויק, טכנולוגיית CNC מפעילה כלי ניקוב פח תוך תיאום תנועות ופעולות שקשה או בלתי אפשרי לבצע ידנית. התוצאה היא טכנולוגיה מתקדמת של ניקוב פח ויצירה בעובי ובצורות מיוחדות.

תוצרים של עברו תהליך ניקוב פח
פח שעברו תהליך ניקוב

אילו מתכות אפשר לנקב בטכנולוגיית CNC?

אילו מתכות אפשר לנקב
בטכנולוגיית CNC?

ניקוב ברזל

ברזל הוא אחד מחומרי הגלם הבולטים בתעשייה בגלל תכונות כגון עמידות גבוהה, חוזק ואפשרות לשלב אותו עם סגסוגות פחמן כדי לקבל שילובים שונים של גמישות וקשיות. באמצעות טכנולוגיית CNC ניתן להסיר חומר מגוש ברזל – עובד – לצורך יצירת עצם כלשהו. בתהליך הסרת עודפי החומר מהעובד, משתמשים בכלי ניקוב מיוחדים ומגיעים לדיוק של עד אלפית המילימטר.

ניקוב פח, פיקלד ודקופירט

פח, פיקלד ודקופירט הם כולם חומרי גלם זמינים וזולים שאותם אפשר לנקב בטכנולוגיית CNC בצורות מיוחדות ובמהירות גבוהה. באמצעות טכנולוגיית CNC ניתן להפיק תועלת מפח כסוג של מתכת קלה, חזקה ואמינה. מעבר לכך, אפשר לבצע את הניקוב על לוחות פח רגילים או מגולוונים. שירותי ניקוב פח מיועדים לרשתות במידות קטנות או גדולות מאוד ואפשר לתאם אותם בתהליכי יצירת שערים, גדרות, דלתות, מעקות, פרגולות וכן הלאה.

ניקוב אלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת עמידה בפני קורוזיה ושיתוך. השימוש באלומיניום עולה בקנה אחד עם צרכי התעשייה והניקוב שלו מבוצע בטכנולוגיית CNC כדי לשמור על התכונות של חומר הגלם המקורי. מלבד ניקובים מיוחדים בצורת עין, מעוינים או דמקה, אפשר לבצע ניקוב אלומיניום או סוגים אחרים של מתכות במידות שונות ולבחירת הלקוח.

ניקוב אלוקובונד

אלוקובונד הוא סוג של חומר אלומיניום שמשמש ספציפית כחיפוי קירות חיצוני. אלוקובונד עשוי לוח אלומיניום מרובד ומבצעים עליו ניקוב בטכנולוגיית CNC או עיבוד בחום. מלבד חיפוי קירות חוץ ופנים, חומר מסוג אלוקובונד יכול לשמש כפתרון דקורטיבי עם תכונות ויכולות אקוסטיות גבוהות.

עובד מחזיק פח שעבר תהליך ניקוב CNC

מהם השימושים בתעשייה?

ניקוב CNC מבוצע בתעשייה לפי תכניות ייצור של עד 4 מ"מ עובי ובסוגי מתכת שונים כדי לבנות חלקים לפי דרישת הלקוח. את החלקים שעוברים ניקוב ניתן לאחר מכן לשלב בקונסטרוקציות, מכונות ועוד. בנוסף, ניקוב מאפשר לבצע חיתוכים מיוחדים לצרכי הורדת פינות, פתיחת חלונות וחריצים בפח או אפילו חיתוך קשתות. במקרים אחרים, נציגי התעשייה משתמשים בפתרונות ניקוב בטכנולוגיית CNC כדי לבצע הבלטות לובר או לחתוך אותיות וצורות.

מהם יתרונות השיטה?

היתרון העיקרי של ניקוב בטכנולוגיית CNC בא לידי ביטוי במענה מדויק לעבודות חיתוך של מתכות שונות. שיטת CNC חוסכת זמן, כוח אדם ובלאי ומשפרת את התוצאות בלי שזה יהיה כרוך במחיר גבוה יותר עבור הלקוחות.

הצוות שלנו

הצוות של חברת ס.ר.י מתכות גאה להעמיד לרשותך 30 שנות ניסיון עם הפתרונות החדשניים ביותר בתחום עיבוד הפח. כל אחד מאנשי הצוות שלנו יכול לסייע לך בתיאום שירותי חיתוך לייזר, כיפוף וכמובן ניקוב CNC. כמו כן, הצוות שלנו מורכב מבעלי מקצוע שמתמחים בעבודות ריתוך, של כל סוגי החומרים – כולל אלומיניום, נירוסטה וברזל. , הצוות בחברת ס.ר.י מתכות מתחייב לשים דגש על דיוק ומקצוענות.

בקר מכונות ניקוב CNC
מכונה שמבצעת על הפח ניקוב CNC