כיפוף פחים - CNC

כיפוף פחים – CNC

כיפוף פחים - CNC

כיפוף פחים – CNC

כיפוף פח במפעל ס.ר.י

ס.ר.י מתכות - מומחים בחיתוך וכיפוף פחים CNC

חברת ס.ר.י מתכות מתמחה ומובילה בחיתוך וכיפוף פח בטכנולוגיית CNC ומזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. אנו מרכזים את תהליך הכיפוף בטכנולוגיית CNC תחת קורת גג אחת ומבצעים אותו עבורך מקצה לקצה.

לס.ר.י מתכות 3  מכונות כיפוף בעלות 8 צירים של עד 4 מ"א, וכושר כיפוף של  220 טון  תוצרת AMADA.

יחד איתנו, יהיה לך קל, משתלם ונוח יותר ליהנות מכל יתרונות ה – CNC לחיתוך וכיפוף פחים. במידת הצורך, נוכל להעמיד לרשותך את אחד מאנשי הצוות שלנו כדי לתכנן את הפרויקט באופן מדויק. עם ניסיון שנצבר מאז 1989, אנו הכתובת שלך לשירותי עיבוד שבבי וכיפוף פח בטכנולוגיית CNC.

תוכן עניינים

מכונות כיפוף פחים

מכונת כיפוף פחים מאפשרת לשמור על התכונות המקוריות של הפח גם אחרי הכיפוף. מהבחינה הזו, מכונת כיפוף הפח היא כלי שיכול להתאים למטרות שונות. עם זאת, יש הבדל בין מכונת כיפוף פח ידנית לבין מכונה שעובדת בטכנולוגיית CNC.

ההבדל בין כיפוף פח בשיטה רגילה לטכנולוגיית CNC?

כיפוף פח בשיטה הרגילה מבוסס על הפעלה ידנית. הפעלה ידנית מחייבת מאמץ פיזי, השקעה של זמן ודגשי בטיחות מחמירים. לעומת זאת, טכנולוגיית CNC מאפשרת להפעיל בקר שמקבל את ההוראות שלו דרך המחשב. בזכות הפעלה ממוחשבת ומדויקת, ניתן לבצע מהר וביעילות את הכיפוף עבור סוגים שונים של פח.

כמו כן, העברת הוראות בצורה ממוחשבת חוסכת כוח אדם ומבטיחה הפעלה של המכונה מסביב לשעון ותחת פיקוח אנושי בלבד. לשם השוואה, כיפוף פח / כיפוף מתכת בשיטה הרגילה מתבצע לאט יותר ודורש המתנה ארוכה יותר לתוצר הסופי. כמו כן, כיפוף פח בשיטה הרגילה הינו פחות מדויק לעומת טכנולוגיית CNC.

דוגמא של כיפוף פחים במפעלים של ס.ר.י
מכונות לכיפוף פח
פחים שעברו תהליך של כיפוף

מהם השימושים לכיפוף פח בתעשייה?

מטרת העל של כיפוף פח בטכנולוגיית CNC היא לעצב מוצרים שונים ולשלב אותם במכונות, קונסטרוקציות או פתרונות תעשייתיים רחבים יותר. בגלל שאפשר בטכנולוגיית CNC לעבוד עם משטחי פח גדולים או קטנים, ניתן להשיג תוצאות מדויקות גם על שטח מינימאלי.

שימושים אחרים בתעשייה כוללים התאמה של פח מכופף לצרכי ענף הבנייה. באמצעות כיפוף פח ניתן ליהנות מהתכונות הגולמיות של סוגי פח שונים – אלומיניום, נירוסטה וברזל. הכיפוף מאפשר לשלב את הפח בבניית מכוניות, אוניות ובניינים.

כמו כן, פח מכופף בטכנולוגיית CNC מייעל את התעשייה שאחראית על ייצור התקנים חשמליים. אם צריכים לייצר התקנים חשמליים שמשתמשים בשדות מגנטיים כגון מנועים, שנאים וגנרטורים, עבודת הכיפוף תהיה חלק בלתי נפרד מהתהליך.

מהם יתרונות שיטת כיפוף פח ב-CNC?

היתרונות של כיפוף פח / כיפוף מתכת בשיטת CNC הם יעילות גבוהה, זמני אספקה קצרים ומחיר משתלם. מבחינת יעילות, התוצר הסופי המתקבל מבוסס על עיבוד ממוחשב מדויק ועל הזנת קובץ מהלקוח ישירות אל תוכנה ייעודית. לאורך התהליך אין צורך במגע יד אדם למעט פיקוח, מה שמבטיח תוצאות מדויקות גם בעבודה על משטחי פח גדולים.

זמני האספקה הקצרים הם יתרון משמעותי שמייעל את התהליך התעשייתי עבור לקוחות בסקטור הפרטי והמוסדי. באמצעות הפעלת טכנולוגיית CNC ניתן לעמוד גם בלוח זמנים צפוף במיוחד, או לשלב את התהליך של כיפוף פח עם עיבוד שבבי על חומרי גלם אחרים. כמו כן, כל זה יחד מקצר תהליכים ומפחית עלויות עבור החברה המייצרת – מה שבא לידי ביטוי במחירים משתלמים יותר גם ללקוחות הקצה.

תהליך שלם במקום אחד

תהליך הכיפוף הינו אחד משלבי הביניים בתהליך עיבוד הפח מקצה לקצה. התהליך מתחיל ברוב הפעמים בחיתוך לייזר CNC או בניקוב CNC. בהמשך עובר המוצר אל מכונת הכיפוף CNC הייעודית לכך, שעובדת אף היא באופן ממוחשב. לאחר שלב הכיפוף יעבור המוצר לריתוך, ציפוי או צביעה – והכל לפי דרישת הלקוח.

אנו בסרי מתכות מספקים ללקוחותינו את כל שירותי עיבוד הפח במקום אחד – כ One Stop Shop.

מכונת כיפוף פח CNC במהלך עבודה
מוצרי פח שעברו כיפוף במפעלים של ס.ר.י
תוצרי כיפוף פח CNC

למה אנחנו?

חברת ס.ר.י מתכות יכולה להיות זו שתיקח על עצמה את התהליך המורכב של כיפוף פח (כיפוף אלומיניום, כיפוף נירוסטה וכיפוף ברזל) בטכנולוגיית CNC.

אנו נעמיד לרשותך כל אחד ואחת מאנשי הצוות שלנו כדי לתכנן את הפרויקט באופן מדויק, נעניק עבורך את הפתרונות החדשניים ביותר ונספק עבורך שירותי חיתוך לייזר, כיפוף CNC, ערגול CNC, ניקוב CNC, שירותי זיווד וריתוך. במידת הצורך, נתאם עבורך שירותי כיפוף פח גם בהתראה קצרה ונתחייב לעמידה בלוח זמנים ובסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

כדאי לבחור בשירות שלנו בשל הניסיון הרב שלנו עם לקוחות גדולים כקטנים. ניתן למצוא בין לקוחותינו גם לקוחות גדולים כמו חברת החשמל, משרד הביטחון, אינטל, אלביט, HP, התעשייה הצבאית, רמתא ועוד. נשמח לעמוד לרשותך!