זיווד - מכונות במפעל ס.ר.י מתכות - דסקטופ

זיווד

זיווד - מכונות במפעל ס.ר.י מתכות - מובייל

זיווד

מכונות זיווד במפעל ס.ר.י מתכות

ס.ר.י מתכות - מובילים בזיווד ובעבודות מתכת

הדרישה המרכזית מעבודות מתכת בכלל ומעבודות זיווד בפרט, הינה שהן תתבצענה בצורה המדויקת ביותר ובהתאמה האידיאלית לצורך שמציג הלקוח. 

ס.ר.י מתכות פועלת כ- one stop shop, שדואגת לצרכי הלקוח מקצה לקצה. אנו מלווים כל לקוח החל משלב הבנת הצורך שלו, היקף הזיווד שנחוץ לו והתכנון המדויק של תשתיות הזיווד, דרך בחירת חומרי הגלם הנכונים ביותר, ועד הייצור המדויק בשיטה המיטבית להשגת הצורך הייחודי לפרויקט הספציפי.

אנחנו יודעים לספק את המענה המותאם אישית לזיווד, באיכות מאוד גבוהה, מקצה לקצה, משלב התכנון ועד סיום שלב הייצור והאספקה ללקוח.

אבל מה זה בכלל אומר, ומתי תצטרכו עבודות מסוג זה? נשמח לתת מעט רקע על מה זה בכלל זיווד.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק זיווד ולמה הוא משמש?

זיווד הוא מושג שגור בתעשיות רבות כגון האלקטרוניקה והמחשוב, ההנדסה, הרפואה, הרכב והתקשורת. בעולמות אלה, מלבד הרכיבים המהווים את החומרה של כל מערכת שליטה, מחשב, מכשיר או כבל, יש צורך גם בשלד פנימי ובמעטפת חיצונית שמגינים על המוצר באופן האופטימלי. אותם רכיבי בסיס חיוניים, שברוב המקרים יהיו מבוססים על עבודת מתכת איכותית, הם למעשה הזיווד של המערכת.

הזיווד הינו אחד השלבים החשובים ביותר בייצור של כל מוצר בתעשיות המודרניות שהזכרנו. ללא זיווד איכותי, המוצר לא יהיה שמיש כלל, משום שהוא יהיה פגיע מאוד ורכיבי החומרה לא יוכלו לבצע את עבודתם הרלוונטית.

ניתן לתת כדוגמה את שירותי זיווד אלקטרוני – בכדי שרכיבי חומרה בלוח אם יוכלו לבצע את עבודתם במהירות גבוהה ובצורה אמינה, יש צורך להגן עליהם מפני אבק, לכלוך, רטיבות וכדומה. מלבד זאת, יש גם צורך בקיבוע הרכיבים השונים בכדי שלא ייגרם נזק מבני, וכמובן נדרשת גם הגנה תרמית, שתבטיח שהרכיבים הרגישים לא יינזקו בשל התחממות. את כל המטרות הללו אנחנו משיגים כשאנחנו מתכננים בצורה נכונה את הזיווד של המכשיר, ולמעשה מוודאים שהשלד אליו הרכיבים נכנסים מתאים לאופן העבודה שלהם ומעניק להם הגנה אידיאלית.

תוצר של תהליך הזיווד במפעל - קופסת מתכת אדומה
תוצרים של תהליך הזיווד במפעל - קופסאות מתכת
אחד מהתחנות בתהליך זיווד

כיצד מבצעים את תהליך הזיווד?

ראשית, יש להבין כי בכל תהליך תכנון תעשייתי מודרני, יש להקדיש מחשבה יתרה לכל מה שנוגע לזיווד המוצר. 

חשוב שהמשימה הזאת תינתן בידיהם של אנשים שמתמחים בעבודות מתכת ברמה הגבוהה ביותר, ואשר יודעים להתאים את המענה המדויק ביותר לכל מוצר ומוצר.

תהליך הזיווד מתחיל בתכנון – יש לאפיין את רכיבי המערכת השונים, להבין בדיוק מה גודל המערכת צריך להיות, ומהם הרכיבים ההכרחיים מבחינת חומרת המערכת. 

בתום האפיון ניתן להתחיל לשרטט (על גבי המחשב) את השלד העקרוני של זיווד המערכת. 

חשוב לזכור, כי בסופו של דבר הזיווד משפיע במידה הרבה ביותר הן על המראה החיצוני של המערכת והן על נוחות השימוש בה. משום כך, יש חשיבות לשים דגש לא רק על פרקטיות אלא גם על אסתטיקה והנדסת אנוש.

בשלב זה, אנו בוחרים את חומרי הגלם הנכונים ביותר עבור תשתית הזיווד הנחוצה למערכת, שמתאימים לה מבחינת קשיחות, נפח ותרמו-דינמיקה. 

לאחר שמגיעים לתכנון מדויק של שלד המערכת והזיווד שלה, מגיע שלב בניית אב-טיפוס, ולאחר התיקונים והאישור על גבי הדגם הראשוני, אנחנו מתקדמים לתהליך הייצור. 

את התהליך הזה ניתן לבצע במגוון רחב של שיטות, בהתאם לצורך של כל לקוח ושל כל מערכת זיווד, לרבות:

  • טכניקות של חיתוך מתכות בלייזר.
  • עיבוד מתכות בשליטת מחשב בטכנולוגיית CNC.
  • ריתוך וריתוך נקודות.
  • עיבוד שבבי כולל כרסום, חריטה וכל פעולה רלוונטית אחרת.

יתרונות של זיווד מקצועי

מכל האמור לעיל ניתן להבין, כי ללא תהליך מקצועי של זיווד, בלתי אפשרי לתכנון מוצר איכותי בתעשיות מתקדמות רבות. היתרון של פנייה לחברה שמתמחה בזיווד מתכת, המבוסס על ניסיון בעבודות מתכת, הוא שבאמצעותה ניתן לקבל מענה רחב תחת קורת גג אחת. במקום לפנות לספק אחד עבור תכנון הזיווד, לאחר עבור חומרי הגלם ולשלישי עבור תהליך הייצור – פונים לחברה שמתמחה בזיווד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כך ניתן לבצע את כל התהליך בצורה מרוכזת, ולהבטיח שיש מי שמסתכל על המוצר ועל התמונה הכוללת בצורה הנכונה ביותר. כך גם מבטיחים שימוש בחומרי הגלם הנכונים ביותר, ומקצועיות גבוהה בתכנון ההנדסי של זיווד כל מוצר ומוצר.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

מפעל ס.ר.י מתכות בקרית מלאכי

למה אנחנו?

ס.ר.י מתכות היא חברה בעלת מומחיות ברמה הגבוהה ביותר וניסיון עשיר בתחום עבודות המתכת, וספציפית בתחום זיווד מתכת. אנו מבצעים עבודות חיתוך , כיפוף ,ריתוך, עיבוד שבבי, חיתוך לייזר, ציפוי מתכות , צבע ועיבודים רבים נוספים– כל זאת במקצועיות ללא דופי ותוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אצלנו תמצאו דיוק ומקצוענות, בקרת איכות מחמירה, תקשורת שוטפת ומענה לצרכי הלקוח, עמידה בתקנים הבינלאומיים האיכותיים ביותר, הקפדה על חדשנות ועבודה בשיטות היעילות ביותר לכל עבודה.

אם אתם מחפשים מפעל זיווד עבור כל עבודת זיווד שנחוצה לכם – פנו עוד היום לס.ר.י מתכות, וקבלו מענה שלם ומקיף.

שאלות ותשובות בנושא זיווד

זיווד מציע יתרונות רבים, כולל עמידות, עמידות בפני לחות ושינויי טמפרטורה, קלות מיחזור והגנה מעולה מפני נזק פיזי.

אריזות מתכת משמשות בתעשיות רבות, כולל אלקטרוניקה, תרופות, קוסמטיקה ורכב.

הסוגים הנפוצים ביותר של זיווד מתכת בשימוש בתעשיות שונות כוללים פחיות אלומיניום, פחיות פלדה, פחיות פח, תופי מתכת וקופסאות מתכת.

אריזות מתכת מספקות הגנה ועמידות מעולים בהשוואה לסוגי אריזות אחרים, כגון פלסטיק או חומר אחר.

ניתן להתאים זיווד מתכת לתעשיות שונות כדי לעמוד בדרישות ספציפיות לגודל, צורה, צבע וגימור.

השימוש בזיווד מתכת בתעשייה התפתח להיות קל משקל, חסכוני יותר וידידותי לסביבה.

תוצרים של תהליך זיווד אלקטרוני במפעל ס.ר.י - קופסת מתחת שחורה