מפעל ס.ר.י - נעיצת קשיחים

נעיצת קשיחים

מפעל ס.ר.י - נעיצת קשיחים

נעיצת קשיחים

עובד במפעל מבצע נעיצת קשיחים

מכונות לנעיצת קשיחים בס.ר.י.

ב ס.ר.י מתכות אנו מבצעי מגוון עבודות באמצעות מכונות להחדרה ונעיצת קשיחים. מדובר בקשיחים הקיימים בשוק, כגון:,  פמים,  סטדים, וכל סוגי הקשיחים המיוחדים.

מכונות הנעיצה שלנו מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת להחדרת קשיחים ועיגונם בעיקר על פחים מכל הסוגים – אלומיניום, נירוסטה וברזל.

לחברה 3 מכונות לנעיצת קשיחים כולל מכונה תוצרת HAGER  דגם 618 .

אנו בס.ר.י מתכות, מעניקים ייעוץ בתכנון מוצרי פח ושירותים נוספים כגון חיתוך במכונות לייזר, ניקוב וכיפוף פחים, ריתוכים, עבודות ציפוי , צבע למוצרים מחומרי גלם שונים וכיוצא בזה ועיבוד שבבי.

כשמדובר במכונות לנעיצת קשיחים, מדובר על פתרון חדשני לצורך עיבוד פחים שעובר תהליכי ביקורת קפדניים

תוכן עניינים

מהי נעיצת קשיחים?

נעיצת קשיחים היא הצמדה של רכיבים שונים כמו ברגים, המחברים בעיקר פחים על מנת לקבע ולחזק אותם. הנעיצה נעשית באופן ידני על ידי קשיחים המגיעים במידות שונות המותאמות למוצרים. כמו כן, הקשיחים ניתנים לנעיצה במוצרים מחומרים שונים כמו נירוסטה, פלדה או אלומיניום. הנעיצה מאפשרת חיבור צלעות של חומר הגלם, חיבור פנימי למעטפות הגנה שונות, חיבור של לוחות דקים אחד לשני, עיצוב מוצרים שונים ועוד.

צרכנים המקבלים תוצר מוגמר לידם לא מודעים לחיבורים של החלקים הזעירים ביותר שלמעשה מסייעים להם לעשות שימוש במוצר באופן בטיחותי. בדומה לגוף האדם המכיל איברים פנימיים, גידים וורידים, בכל מכשיר אלקטרוני יש רכיבים קטנים ולוחות זעירים, שבבים, חוטים וקשיחים שצריכים לחבר את הכול יחד כדי שהמוצר יהיה בטיחותי לשימוש. נעיצת הקשיחים מסייעת למתכנני המוצר האלקטרוני לייצר אותו בקלות ולשמור על עמידותו לאורך זמן ובמקביל להעניק לו את ההגנה הדרושה.

הקשיחים המתאימים ביותר לפחים הם הקשיחים הנעיצים. הפח הוא חומר גלם זול ונוח לעיבוד ולעיצוב המשמש מפעלים רבים שעושים בו שימוש לייצור מכונות והתקנת מוצרים שונים. מכונות נעיצת הקשיחים מסייעת להם להפיק את המוצרים שלהם בצורה איכותית ומהירה יותר.

תוצרים לאחר נעיצה
דוגמא של מוצרים לאחר נעיצת קשיחים

תיאור התהליך

נעיצת הקשיחים נעשית באמצעות לחיצה המבוצעות על ידי מכונה . אם בעבר השתמשו במברגה לצורך הידוק בורג ואום מצידו השני, כיום מדובר על תהליך פשוט. מכניסים את הרכיבים הנחוצים למכונה ועל ידי לחיצת פדאל הרכיב ננעץ בלוח הפח בדיוק למקום הנדרש. פעולה זו דורשת תכנון מדויק של תפעול המכונה. בנוסף, המכונה מסוגלת להתאים את ראש הרכיב הייעודי בהידוק מלא גם אם מדובר ברכיב רחב. לפעולה זו אין צורך בקידוח והיא נעשית על ידי הצמדה ונעיצה בשיטה מתקדמת המסוגלת לפתל את הרכיב ולתפוס את האובייקט הנחוץ על משטח הפח. יתרה מכך, תהליך הנעיצה יעיל גם מבחינה עיצובית ואסתטית בשל הדיוק ובחירת הרכיבים האיכותיים והמתאימים ביותר לתהליך.

שימושים אופייניים

השימוש בקשיחים נעיצים נעשה בעיקר בתעשיות כמו: רפואה, תעופה, חלל, רובוטיקה, צבא, אלקטרוניקה, רכב, הייטק, עבודות חשמל, בניין, שיפוץ, תעשיית המחזור ועבודות כלליות אחרות. בתעשיות מסוימות משתמשים בפח כמעטפת להגנה או כדי להרכיב חלקים נוספים על הציוד התעשייתי או המוצר.

לדוגמה, בתעשיית האלקטרוניקה מחברים באמצעות נעיצת קשיחים את הפח למיקרוגל כדי לשמור על חלקיו הפנימיים. מחברים גם רכיבים קטנים למחשבים ולתעשיות הרכב לאותה מטרה. בזיווד האלקטרוני משתמשים בקשיחים נעיצים לצורך סמרור פח וחומרי גלם נוספים. בתעשיות הצבאיות נעיצת קשיחים משמשת למערכות הזקוקות להגנה כמו טילים וחיבורם למטוסי קרב. נעיצת קשיחים כמו אומים עיוורים על משטחים דקים משמשים בעיקר את ענפי התעופה והצבא.

קופסת פח שעבר תהלים נעיצת קשיחים

למה אנחנו?

התאמת הקשיחים בחברה נעשית בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוחות. בס.ר.י מתכות אנו מתחייבים לשירות אישי ולאספקה של המוצר המוגמר  בכמויות גדולות.

ס.ר.י מתכות הינה חברה בעלת ניסיון בתחום של יותר מ-30 שנים. החברה מחזיקה במכונות ומכשירים איכותיים ומתקדמים עם תווי תקן מחמירים ביותר העומדים בכל הסטנדרטים המתבקשים. צוות החברה כולל עובדים מקצועיים המקפידים על דיוק מקסימלי תוך בקרת איכות ומעקב על תהליכי הייצור ורישומם לצורך ביקורות שוטפות.

החברה אף מקפידה על תחזוקה שוטפת של מכונות נעיצת הקשיחים על מנת שיפעלו ללא תקלות. מצד אחד מדובר על אספקת מוצרים מוגמרים ובטיחותיים המתוכננים בקפידה ומצד שני על מקצועיות ואדיבות על מנת לשרת את הלקוחות הקבועים של החברה.

מבין לקוחות החברה ניתן למנות חברות מתחומי ההייטק והתעשיות הביטחוניות כמו: אלביט, אינטל, רמתא, חברת החשמל, משרד הביטחון, התעשייה הצבאית לישראל ועוד.