תכנון ופיתוח הנדסי - מפעל ס.ר.י מתכות

תכנון ופיתוח הנדסי

תכנון ופיתוח הנדסי - מפעל ס.ר.י מתכות

תכנון ופיתוח הנדסי

תכנון ופיתוח הנדסי בס.ר.י מתכות

מאז 1989 מעניקה חברת ס.ר.י מתכת את הפתרונות החדשניים ביותר בתחום עיבוד הפח. החברה מספקת שירותי חיתוך לייזר, כיפוף וניקוב CNC, לרבות עבודות זיווד הכוללות ריתוך, צבע ציפוי ועיבוד שבבי של כל סוגי החומרים (אלומיניום, נירוסטה וברזל).

לנו בס.ר.י מתכות מחלקת תכנון ופיתוח הנדסי בה יושב צוות מהנדסים מיומן וותיק המעניק ללקוחות החברה שירותי ייעוץ, ליווי ותכנון ופיתוח הנדסי.

תוכן עניינים

איך זה עובד?

1. מביאים מוצר דוגמא ומקבלים מוצר מוגמר

לקוח מגיע אלינו עם דוגמה של מוצר קיים ללא כל תכניות או שרטוטים. במקרה שכזה אנו מעבירים את דוגמת המוצר עם דרישה אל מחלקת התכנון וההנדסה, אשר יושבת על פרטי המוצר ומייצרת תכניות ומודל 3D לאישורו של הלקוח. לאחר אישור, יוצאת התכנית אל הביצוע במחלקות הייצור.

במצב שכזה, חוסך הלקוח את הצורך בפניה למהנדסים חיצוניים שיבצעו עבורו את תכנון החלק או המוצר אותו הוא מבקש לייצר.

או

2. מביאים שרטוטים ו/או קבצי מחשב ומקבלים מוצר מוגמר

לקוח מעביר לידינו שרטוט ו/או קובץ ממוחשב של החלק הנדרש, מא' ועד ת', כולל כל הנתונים הנדרשים ליצור המוצר. השרטוט מועבר אל מחלקת הנדסה שלנו, אשר יוצרת מודל 3D אותו היא מעבירה לייצור .

או

3. מגיעים עם רעיון ויוצאים עם מוצר

לקוח מגיע עם רעיון למוצר, ללא כל דוגמא או שרטוט. מתבצע תהליך של סיעור מוחות יחד עם צוות הפיתוח וההנדסה, שלאחריו מגיעים למוצר מגובש רעיונית. לאחר מכן, צוות ההנדסה יוצר מודל 3D אותו הלקוח מאשר, ולאחר מכן יוצאים לדרך עם תכניות מפורטות לביצוע ויישום מחלקת הייצור.

לאורך כל התהליך, נעזרת מחלקת הפיתוח בתכנת Solidworks  המיועדת לעבודות עיבוד פח ונפוצה בעולם ההנדסה.

למה אנחנו?

אנו בס.ר.י מתכות מעניקים סל שירותים שלם לתחום עיבוד הפח. בנוסף לשירותי הפיתוח והנדסת המוצר, ניתן למצוא אצלנו שירותי  כיפוף, ליטוש, חיתוך, ניקוב וערגול פחים. כאשר לקוחותינו מגיעים אלינו, הם מקבלים מאיתנו מטריה רחבה של שירותים המאפשרים להם להשאיר את הפרויקט שלהם בידינו הנאמנות ולקבל את המוצר הסופי עם סיומו.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: