מפעל ס.ר.י מתכות בקרית מלאכי

חיתוך מתכת בלייזר

מפעל ס.ר.י מתכות בקרית מלאכי

חיתוך מתכת בלייזר

חיתוך מתכת בלייזר - ס.ר.י מתכות
חיתוך מתכת בלייזר - ס.ר.י מתכות

ס.ר.י מתכות – מתמחים ומובילים בעבודות חיתוך מתכת בלייזר

מאז שנת 1989, אנו בחברת ס.ר.י מתכות מתמחים בביצוע עבודות מתכת מדויקת ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר. צוות המומחים שלנו מבטיח לכם one stop shop – החל משלב התכנון ועד סיום שלב הייצור, נלווה אתכם ונבצע את העבודה הנחוצה לכם מקצה לקצה. 

בכל הנוגע לחיתוך מתכות בלייזר, אנחנו עובדים עם המכונות החדישות והמתקדמות בתחום, ואנשי המקצוע שלנו יודעים לבצע את עבודות החיתוך המדויקות ו

חיתוך מתכת בלייזר הינו תחום התמחות ייחודי בעולם המתכות. מדובר בתהליך מדויק ועדין ביותר, שרק בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים המיומנים בתחום ידעו לבצע בצורה המיטבית.

התוצרים של עבודות חיתוך לייזר מתכת משמשים אותנו בתחומים רבים בחיי היום יום שלנו, החל מעולמות האלקטרוניקה והמכאניקה ועד ענף הבנייה. 

כל לוח שיוצא מעבודת חיתוך בלייזר צריך להיות מעובד בצורה המושלמת ביותר, להיחתך בצורה המדויקת ביותר, ולהתאים לצורך אליו תוכנן באופן אופטימלי. משום כך, רק מי שמתמחה בעבודות מתכת באופן כללי, ובחיתוך לייזר בפרט, ידע לתת את המענה האיכותי והאמין עבור הצרכים האלה.

זהו בדיוק המענה שאותו תמצאו אצלנו בס.ר.י מתכות – חברה שמתמחה בכל עבודות המתכת ובחיתוך לייזר באופן ספציפי. אנו מספקים לכל לקוח מענה רחב ככל הניתן תחת קורת גג אחת, משלב התכנון ועד סיום שלב הייצור והאספקה.

יתרונות החיתוך בלייזר

רמות הדיוק והגימור

היתרון המשמעותי ביותר של חיתוך מתכות בלייזר בא לידי ביטוי ברמות הדיוק והגימור. עבודות עיבוד וחיתוך מתכות הן כאלה אשר צריכות לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד של דיוק, במיוחד כשהתוצר הסופי הוא לוחות מתכת המשמשים בתעשייה על ענפיה השונים. חיתוך בלייזר מאפשר, עם הפעלה מיומנת ותכנון מוקפד, לבצע את העבודה המדויקת ביותר ולהגיע בדיוק לרמת העובי ולקווי החיתוך הנחוצים ללקוחות. 

חיתוך לייזר יעיל במיוחד כשקווי החיתוך אינם ישרים (לדוגמה בחיתוך מעגלי) – מצב בו שיטות אחרות של חיתוך מתכות מתקשות להגיע לתוצאה איכותית. בנוסף, אם רוצים להגיע לחתך דק מאוד, מדויק מאוד ועדין בקווי המתאר שלו – חיתוך לייזר מאפשר לנו לעשות זאת בתהליך אוטומטי, ללא קצוות חדים ובנטרול מקסימלי של טעויות אנוש. 

גמישות

מלבד זאת, החיתוך בלייזר מאפשר לנו עבודה עם מגוון של חומרי גלם ויכול להפיק קשת רחבה של תוצרים – כך שמדובר במלאכה בעלת חשיבות רבה ויעילות גבוהה עבור תחומי תעשייה רבים מאוד.

מתי נרצה לבצע חיתוך מתכות בלייזר, ולאילו מטרות?

כאמור, חיתוך מתכת בלייזר זוהי מלאכה שמתבצעת עבור יעדים רבים בעולם התעשייתי המודרני. התוצרים העיקריים המיוצרים באמצעות חיתוך לייזר מתכת הם לוחות מתכת שטוחים. 

לוחות אלה מגיעים במגוון רחב של גדלים, צורות, עוביים ונפחים, וכל אחד מהם צריך להתאים באופן ספציפי למטרה אליה הוא תוכנן. 

בעולם התעשייה, באופן כללי, ישנו צורך רב בלוחות מתכת בגדלים שונים ובצורות שונות, ובאופן ספציפי יותר ניתן לראות שימוש נרחב בלוחות מסוגים אלה בתחום האלקטרוניקה ובענף הבנייה. 

לעיתים לוחות המתכת שנחתכים בלייזר ישמשו כחלק מתשתיות מבנים ומערכות, ולעיתים הם יהוו חלק חיצוני ובולט במוצר על פס ייצור מודרני וחדיש.

ככלל, מכיוון שמתכות הן אולי חומרי הגלם החשובים והמרכזיים ביותר בעולם המודרני, כך גם החיתוך והעיבוד שלהן חשוב לאין שיעור. עם טכניקת החיתוך בלייזר ניתן להגיע לדיוק ולגימור ברמה הגבוהה ביותר בכל עבודת מתכת נדרשת.

כיצד מבצעים את תהליך החיתוך בלייזר?

חיתוך בלייזר מתבצע, כפי שניתן להבין משם הפעולה, באמצעות מיקוד של קרן לייזר בהספק גבוה על פני שטח של החומר אותו רוצים לחתוך. מתכות הן לא החומרים היחידים שניתן לחתוך באמצעות לייזר, וגם אצלנו תוכלו למצוא מענה עבור חיתוך של עץ או פרספקס בעובי משתנה. עם זאת, השימוש הנרחב ביותר בעולם התעשייתי היום בחיתוך לייזר הוא עבור מתכות. 

אלומיניום, ברזל, פח או נירוסטה – עם כולם ניתן ומומלץ לעבוד באמצעות חיתוך לייזר, בכדי להגיע לדיוק הגבוה ביותר בחיתוך ובתכנון המוצר, ובכדי להבטיח את רמת הגימור הגבוהה ביותר בעבודה זו.

בתוך תחום החיתוך בלייזר ישנן, כמובן, טכניקות שונות ומכונות שונות שיכולות לבצע את העבודה. המכונות הישנות יותר בתחום הן מכונות חיתוך CO2 (פחמן דו חמצני), שעושות שימוש בלחץ גז על מנת לבצע את עבודת החיתוך. 

מכונות אלה מתאימות כיום לעבודות "רכות" יותר וחומרי גלם פשוטים יותר על פי רוב, אם כי בידיו של מפעיל מיומן גם באמצעותן ניתן להגיע לתוצרים איכותיים מאוד. הסוג השני של המכונות הוא מכונות חיתוך פייבר – המכונות החדישות והאיכותיות ביותר בשוק כיום. מכונות אלה נחשבות למדויקות יותר, מהירות יותר, יעילות יותר מבחינת תפוקה אנרגטית ועבודה עם עובי גדול יותר ואפילו חסכוניות יותר בחשמל.

אצלנו ניתן למצוא את שני סוגי המכונות עבור סוגים שונים של עבודות, כאשר המומחיות שלנו בחיתוך פייבר מאפשרת לנו לבצע כל עבודת חיתוך בלייזר שנדרשת ללקוחותינו הרבים.